"Kenex skromny jak zwykle :D" - Mruczek
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Przesunięty przez: kenex
2023-08-16, 13:24
Autor
Wiadomość
  Wysłany: 2021-06-10, 18:33   [nt] Kenex wkurza się na produkty firmy Microsoft

Niby gigant cyfrowy, a nie potrafi zrobić dobrej aplikacji do grania albo komunikacji.

W tym wątku Kenex wkurza się na niedopracowane produkty firmy Microsoft. Można okazać mu wsparcie, lub przyłączyć się do narzekania. :29:

Do poczytania: Problemy Kenexa z Microsoft Teams
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-06-10, 18:37   

Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-06-10, 18:40   

POV: Mówisz Kenexowi, że jesteś osobą odpowiedzialną za stan Microsoft Teams lub aplikacji Microsoft Game Pass na PC

Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-09-10, 21:31   

Microsoft Excel 365 w wersji online mnie ostro wku%#ia. Jak zwykle, gdy Microsoft bierze się za coś sieciowego, musi to koncertowo spi#%dolić.

Mamy w firmie plik, gdzie generalnie są zbierane dane o dodawanych i przenoszonych hotelach. Wiele osób w firmie żałuje, że zdecydowano się na "wspaniały" produkt Microsoftu. Gdy w pliku jest kilka osób, strona strasznie muli.

Ale do szału doprowadza mnie coś innego. W firmie chcą, by w kilku kolumnach były adresy stron, ale nie w formie hiperlinków. W dodatku mają być wyrównane do prawej. To dużo trudniejsze, niż myślicie.
- Usuwanie hiperlinków automatycznie usuwa wyrównanie do prawej i przywraca domyślne - do lewej
- Skopiowanie zawartości pola z adresem strony na nowo dodaje do niego hiperlink
Więc za każdym razem, gdy kopiuję adres strony, muszę na nowo usuwać hiperlink (co zmienia wyrównanie z prawej do lewej), a potem zmienić wyrównanie do prawej.

Z tego, co widzę w Internecie, jedyny sposób na ten problem to wyłączenie tworzenia hiperlinków z pozycji programu, co będzie obowiązywać we wszystkich plikach. Sęk w tym, że w wersji online nie można tego przestawić. Nie ma ustawień, do których odsyłają poradniki.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-09-10, 21:34   

Niedługo zrobią wymagania Excela 365 takie jakie ma Windows 11 z modułem TPM na czele. :29:
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-09-11, 09:10   

Za niedługo to nawet trzeba będzie mieć bardzo szybki komputer do 11. :smiling_eyes:

(oczywiście żartuję)
Witam, tu Onmp314 ;)
Żarty ze mnie: c (tylko bardzo łagodne)
 
Wysłany: 2021-09-12, 12:47   

Doodoxing napisał/a:
Niedługo zrobią wymagania Excela 365 takie jakie ma Windows 11 z modułem TPM na czele. :29:


Może to by zmotywowało firmę, by przejść na Arkusze Google, więc jestem na tak. :joy:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-09-12, 13:41   

Do W11 można mieć byle jaki najsłabszy guanoprocesor, ale musi on wspierać TPM. :108:

A jeśli chodzi o Arkusze Google to szczerze polecam. :15:
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-09-12, 17:20   

Doodoxing napisał/a:
A jeśli chodzi o Arkusze Google to szczerze polecam. :15:


Ja również. :123:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2022-07-09, 13:36   

No i znowu Microsoft s###dolił robotę. Tym razem nie mogę grać na padzie Xbox na Windows 11.

Szczegóły w artykule na MruczekWiki: https://mruczek.wiki/Problemy_z_padem_Xbox_na_Windows_11_u_Kenexa

Ktoś: Microsoft jest spoko.
Kenex: :197:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 11