"Snela aga ZioPeng guga" - Doodoxing
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Przesunięty przez: kenex
2023-08-16, 14:07
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2019-07-27, 19:50   Forum na którym można spamować

Kenex Spam Center to nietypowe forum, które posiada zróżnicowane działy. Są miejsca do pisania na poważnie, jak i beztroskiej zabawy w spamowanie.

Główne zalety forum:
-> Chociaż służy do spamowania i nabijania, panuje na nim miła atmosfera i posiada życzliwą społeczność.
-> Zawiera poradniki ułatwiające szybkie i efektowne spamowanie. Nabicie ponad 100 postów w minutę jest możliwe!
-> Umożliwia wypromowanie swojej strony i usługi przy niewielkim wysiłku.
-> Posiada działy do tzw. emospamu, czyli kreatywnych prac graficznych ułożonych z forumowych emotikonów.
-> Pozwala użytkownikom na założenie własnego działu spamerskiego z ustalonymi przez użytkownika zasadami.
-> W przeciwieństwie do wielu podobnych for, jest pilnowane przez aktywną administrację i moderację.

Zapraszam do rejestracji i pisania!
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-07-27, 19:56   

aha
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-07-28, 10:46   

Kenex Spam Center to nietypowe forum, które posiada zróżnicowane działy. Są miejsca do pisania na poważnie, jak i beztroskiej zabawy w spamowanie.

Główne zalety forum:
-> Chociaż służy do spamowania i nabijania, panuje na nim miła atmosfera i posiada życzliwą społeczność.
-> Zawiera poradniki ułatwiające szybkie i efektowne spamowanie. Nabicie ponad 100 postów w minutę jest możliwe!
-> Umożliwia wypromowanie swojej strony i usługi przy niewielkim wysiłku.
-> Posiada działy do tzw. emospamu, czyli kreatywnych prac graficznych ułożonych z forumowych emotikonów.
-> Pozwala użytkownikom na założenie własnego działu spamerskiego z ustalonymi przez użytkownika zasadami.
-> W przeciwieństwie do wielu podobnych for, jest pilnowane przez aktywną administrację i moderację.

Zapraszam do rejestracji i pisania!
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-09, 15:31   

[b] Kenex Spam Center [/ b] to inny dział i nietypowe forum. Niektóre miejsca są pisane bardzo poważnie i beztrosko.

[b] Główne zalety forum: [/ b]
-> Chociaż jest wykorzystywany do spamowania i wykrawania, ma dobrą atmosferę i przyjazną społeczność.
-> Dołącz przewodniki promujące szybki i skuteczny spam. Możesz uzyskać ponad 100 postów w ciągu jednej minuty!
-> Umożliwia łatwą promocję witryny i usług.
-> Istnieje tak zwany emospam wydziałowy, kreatywna praca graficzna złożona z forum emoji.
-> Zezwól użytkownikom na ustawienie własnego działu spamu przy użyciu zdefiniowanych przez użytkownika zasad.
-> W przeciwieństwie do wielu podobnych forów, jest chroniony przez aktywne zarządzanie i przegląd.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-09, 15:51   

[b] Kenex Spam Center [/ b] to osobny region i niestandardowe forum. Są miejsca, które nie są pisane i nudne.

[b] Główne zalety forum: [/ b]
-> Chociaż jest używany do spamowania i wykrawania, ma dobrą przyjazną społeczność.
-> Zastosuj instrukcje, które promują szybką i skuteczną promocję spamu. Możesz uzyskać ponad 100 miejsc pracy w ciągu jednej minuty!
-> Umożliwia łatwą promocję strony internetowej i usług.
-> Na ogłoszenie Wydziału, tak zwana praca graficzna, jest forum emoji.
-> Zezwól użytkownikom na instalowanie własnego spamu przy użyciu zdefiniowanych przez użytkownika zasad.
-> W przeciwieństwie do wielu podobnych forów, jest chroniony poprzez aktywne zarządzanie i przegląd.

Zapraszam do rejestracji i pisania!
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-09, 17:19   

[b] Kenex Spam Center [/ b] to osobny obszar i niestandardowe forum. Są miejsca, które nie są pisane i nudne.

[b] Główne zalety forum: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i żądła Ale ma dobrą przyjazną społeczność
-> Użyj sugestii, które promują szybką i skuteczną promocję spamu. Możesz pobrać ponad 100 zleceń w ciągu jednej minuty!
-> Łatwe promocje i usługi na stronie
-> W ogłoszeniu grupy roboczej ds. Grafiki, znanej również jako forum emoji
-> Zezwól na integrację instalacji spamowych przy użyciu zasad zdefiniowanych przez użytkownika.
-> W przeciwieństwie do różnych forów, jest chroniony przez zarządzanie i wyszukiwanie.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-09, 19:06   

Krakersy lajkonik!
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-15, 13:50   

[b] Kenex Spam Center [/ b] to osobny obszar i niestandardowe forum. Są miejsca, które nie są napisane ani nudne.

[b] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i użądleń, ale ma dobrą przyjazną społeczność społeczności.
-> Skorzystaj ze wskazówek, które promują szybką i skuteczną promocję spamu. W ciągu minuty możesz pobrać ponad 100 zamówień do pobrania!
-> Łatwe promocje i usługi na stronie
-> W ogłoszeniu Graficznej Grupy Roboczej, znanej również jako Forum Emoji
-> Zezwól na integrację ustawień spamu za pomocą zasad zdefiniowanych przez użytkownika.
-> W przeciwieństwie do wielu forów, jest chroniony przez zarządzanie i odkrywanie.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:07   

Centrum spamowe Kenex [/ b] to osobny obszar i dedykowane forum. Są miejsca, które nie są pisane ani nudne.

[b] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i użądleń, ale społeczność ma dobrą przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, które promują szybką i skuteczną promocję spamu. Możesz pobrać ponad 100 żądań pobierania w ciągu minuty!
-> Promocje i łatwe usługi na stronie
-> W reklamie zespół graficzny, znany również jako Forum Emoji
-> Zezwalaj na scalanie ustawień spamu przy użyciu reguł zdefiniowanych przez użytkownika.
-> W przeciwieństwie do wielu forów, jest chroniony przez zarządzanie i odkrywanie.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:08   

Centrum spamowe Kenex [/ b] to osobna strona z dedykowaną platformą. Są niepisane lub irytujące miejsca.

[b] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i użądleń, ale społeczność ma dość przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, które promują szybką i skuteczną promocję spamu. Możesz pobrać ponad 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklamy i proste usługi na stronie internetowej
-> W zespole graficznym, znanym również jako Centrum Emoji
-> Zezwól na połączenie spamu używanego zgodnie z regułami zdefiniowanymi przez użytkownika.
-> W przeciwieństwie do większości forów, jest chroniony przez zarządzanie i odkrywanie.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:08   

Kennex Spam Center [/ b] to dedykowana strona internetowa z dedykowaną platformą. Są niepisane lub niepokojące miejsca.

[b] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i żądła, ale społeczność ma dość przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, które promują szybką i skuteczną promocję spamu. Możesz pobrać ponad 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklamy i usługi witryn internetowych
-> W zespole graficznym, znany również jako Centrum Emoji
-> Zezwalaj na linkowanie do spamu używanego przez reguły zdefiniowane przez użytkownika.
-> W przeciwieństwie do większości forów, jest chroniony przez zarządzanie i odkrywanie.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:08   

Kennex Spam Center [/ b] Ekskluzywna witryna z dedykowaną witryną. Są niepisane lub mylące miejsca.

[b] Najważniejsze informacje na forum to: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i żądła, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby promować szybką i skuteczną reklamę spamu. Możesz pobrać do 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklama internetowa i usługi
-> W grupie graficznej, zwanej także Centrum Emoji
-> Pozwól użytkownikom kojarzyć się ze spamem używanym przez zdefiniowane reguły.
-> W przeciwieństwie do większości forów, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:09   

Kennex Spam Center Unikalna strona z dedykowaną witryną. Są niepisane lub mylące miejsca.

[b] Najważniejsze informacje na forum to: [/ b]
-> Chociaż służy do wysyłania spamu i ugryzień, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby szybko i skutecznie promować reklamy spamowe. Możesz pobrać do 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklama internetowa i usługi
-> W grupie graficznej zwanej także Centrum Emoji
-> Pozwól użytkownikom kojarzyć się ze spamem używanym przez zdefiniowane reguły.
-> W przeciwieństwie do większości forów, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:09   

Kennex Spam Center Unikalna strona internetowa z własną stroną internetową. Są niepisane lub mylące fragmenty.

[b] Najważniejsze informacje na forum to: [/ b]
-> Służy do wysyłania spamu i ugryzień, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby szybko i skutecznie reklamować reklamy spamowe. Możesz pobrać do 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklama internetowa i usługi
-> Zwany także Centrum Emoji w grupie graficznej
-> Skojarz użytkowników ze spamem używanym przez zdefiniowane reguły.
-> W przeciwieństwie do większości forów, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:09   

Kennex Spam Center Unikalna strona z własną witryną. Istnieją niepisane lub mylące fragmenty.

[b] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Kiedyś wysyłałem spam i gryzie, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Użyj wskazówek, aby szybko i skutecznie reklamować reklamy spamowe. Możesz przesłać do 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklama internetowa i usługi
-> Zwany także Centrum Emoji w grupie graficznej
-> Powiąż użytkowników ze spamem używanym zgodnie z określonymi regułami.
-> W przeciwieństwie do większości forów, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:10   

Kennex Spam Center Unikalna strona internetowa z własną stroną internetową. Istnieją niepisane lub mylące sposoby.

[b] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Wysyłam spam i gryzę, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby szybko i skutecznie reklamować reklamy spamowe. Możesz wysłać do 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklama i usługi w Internecie
-> Zwany także Centrum Emoji w grupie zdjęć
-> Połącz użytkowników spamu używanych zgodnie z pewnymi zasadami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:26   

Canucks Spam Center to wyjątkowa strona z własną stroną internetową. Istnieją niepisane lub mylące sposoby.

[B] Najważniejsze informacje na forum: [/ b]
-> Wysyłam spam i gryzę, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby szybko i skutecznie reklamować reklamy spamowe. Możesz przesłać do 100 żądań pobierania na minutę!
-> Reklama internetowa i usługi
-> Nazywany również Centrum Emoji w grupie zdjęć
-> Łącz użytkowników spamu, których używają określone reguły.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania!

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:26   

Canucks Spam Center to wyjątkowa strona z własną stroną internetową. Istnieją niepisane lub mylące formularze.

[B] Najważniejsze informacje na forum: [/ B]
-> Wysyłam i gryzę spam, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby szybko i skutecznie promować reklamy spamowe. Możesz przesłać do 100 wniosków na minutę pobierania.
-> Reklama i usługi internetowe
-> Również w grupie zdjęć o nazwie „Centrum emotikonów”
-> Link do użytkowników spamu, którzy stosują specjalne reguły.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zapraszam do rejestracji i pisania.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:26   

Canucks Spam Center to wyjątkowa strona internetowa z własną stroną internetową. Niektóre formularze nie są napisane lub wprowadzają w błąd.

[B] Najważniejsze informacje na forum: [/ B]
-> Wysyłaj spam i gryzie, ale społeczność ma bardzo przyjazną społeczność.
-> Skorzystaj ze wskazówek, aby szybko i skutecznie promować reklamy spamowe. Możesz wysłać do 100 żądań na minutę pobierania.
-> Usługi reklamowe i internetowe
-> Grupa zdjęć Emoticon Center
-> Linki do użytkowników spamujących zgodnie ze specjalnymi zasadami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zarejestruj się i napisz.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:27   

Spam Centrum Canucks - to unikalne miejsce z własnej stronie internetowej. Niektóre postacie nie są napisane lub mylące.

[B] Najważniejsze informacje na forum: [/ B]
-> Wyślij spamu i bite, ale w organizację przyjazną społeczność.
-> Użyj wskazówek do szybkiej i skutecznej reklamy spam reklamowy. Możesz wysłać do 100 zapytań na minutę, aby pobrać.
-> Reklama i usługi internetowe
-> Zdjęcia grupowe emotikony Centrum
-> Linki spam użytkowników zgodnie ze specjalnymi przepisami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest on chroniony przez kierownictwo i innowacji.

Zarejestruj się i pisać.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:27   

Spam Center Canucks - wyjątkowe miejsce z własną stroną internetową. Niektóre znaki nie są pisane ani mylące.

[B] Najważniejsze informacje na forum: [/ B]
-> Wysyłaj spam i gryzie, ale do przyjaznej organizacji społecznościowej.
-> Skorzystaj ze wskazówek, jak szybko i skutecznie spamować reklamę reklamową. Możesz wysłać do 100 zapytań na minutę do pobrania.
-> Usługi reklamowe i internetowe
-> Zdjęcia grupowe emotikonów Centrum
-> Użytkownicy spamują linki zgodnie ze specjalnymi przepisami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Zarejestruj się i napisz.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:27   

Spam Center Canucks - specjalne miejsce z własną stroną internetową. Niektóre litery są niepisane lub mylące.

Najważniejsze informacje na forum [B]: [/ B]
-> Wysyłaj spam i gryzie, ale do przyjaznej organizacji społecznej.
-> Skorzystaj ze wskazówek, jak szybko i skutecznie powiadamiać spam. Możesz wysłać do 100 pytań na minutę do pobrania.
-> Reklama i usługi internetowe
-> Zdjęcia grupowe emotikonów w centrum
-> Użytkownicy mają linki do spamu zgodnie z określonymi warunkami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Wpisz i napisz.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:27   

Spam Center Canucks - specjalne miejsce z twoją witryną. Niektóre postacie są niepisane lub mylące.

Najważniejsze informacje na platformie [B]: [/ B]
-> Wysyłaj i wycinaj spam, ale dla przyjaznej organizacji społecznej.
-> Jak korzystać ze wskazówek, aby szybko i skutecznie powiadamiać spam. Możesz wysłać 100 zapytań na minutę do pobrania.
-> Reklama i usługi internetowe
-> Grupuj zdjęcia emotikonów w centrum
-> Użytkownik to link do spamu zgodnie z pewnymi warunkami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Wpisz i napisz.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:28   

Spam Center Canucks - specjalne miejsce z twoją stroną internetową. Niektóre postacie nie są nagrywane ani wprowadzają w błąd.

Najważniejsze informacje na platformie [B]: [/ B]
-> Wysyłaj i wycinaj spam, ale dla przyjaznej organizacji społecznej.
-> Jak korzystać ze wskazówek, aby szybko i skutecznie powiadamiać spam. Możesz wysłać 100 zapytań na minutę do pobrania.
-> Usługi reklamowe i internetowe
-> Grupuj emotikony w centrum
-> Użytkownik to link do spamu pod pewnymi warunkami.
-> W przeciwieństwie do większości platform, jest chroniony przez zarządzanie i innowacje.

Wpisz i napisz.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:28   

Spam Centrum Canucks - strona ze szczególnym miejscu. Niektóre znaki nie są fałszywe lub mylące.

ważną platformą informacyjną [B] [/ B]
-> wyciąć i wysłać spam, ale przyjazny.
-> Jak korzystać z szybkiego i skutecznego wiadomości spam zobaczyć. Można wysłać 100 zapytań na minutę do pobrania.
-> Reklama i Internet
-> Grupa Centrum emotikony
-> link do użytkownika pod pewnymi warunkami spam.
- W przeciwieństwie do większości platform i zarządzania nim, a być zabezpieczone metodą.

Przychodzące i wiosna.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 16:29   

Canucks Spam Center - strona internetowa ze specjalnymi lokalizacjami Niektóre postacie nie są fałszywe ani mylące.

Platforma informacji krytycznych [B] [/ B]
-> Wytnij i wyślij spam, ale przyjazny
-> Szybki i wydajny sposób wyświetlania wiadomości spamowych. Możesz pobrać 100 zapytań na minutę do pobrania.
-> Reklama i internet
-> Emotikony grupy centralnej
-> linki użytkowników w określonych warunkach spamu
- w przeciwieństwie do większości platform i zarządzania oraz posiada metody bezpieczeństwa

Wlot i sprężyna

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 17:32   

Wytnij i wyślij spam, ale przyjazny
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 17:52   

Forum na którym NIE można spamować?





Na pewno nie KSC.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 17:53   

Większość for w Internecie, I guess.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-09-21, 17:53   

Niestety. Taka smutna prawda. :(
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.179 sekundy. Zapytań do SQL: 7