""Swędzi mnie gondola. Rękawiczki z peweksu. Lubię sadomaso świecą zapłonową." - ZioPeng"
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Z jakiego stylu najczęściej korzystasz?
Akagahara
 0%  [ 0 ]
subSilver
 0%  [ 0 ]
UnholyBlue (domyślny)
 100%  [ 5 ]
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2019-01-06, 22:39   Czy potrzebujecie stylów akagahara i subSilver?

Jak zaczęliśmy modyfikować funkcjonalność forum tak, by bardziej odpowiadała użytkownikom, problemem stało się pilnowanie, by na każdym stylu zmiany przebiegały dobrze. Poprawienie czegoś z myślą o stylu domyślnym potrafi bardzo oszpecić pozostałe.

Dlatego obecnie skłaniamy się do wyłączenia akagahara i subSilver. Czy korzystacie z tych stylów? To będzie dla Was duży problem, jeśli z nich zrezygnujemy?
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-06, 22:49   

Ja bym je zostawił, nie muszą mieć tych wszystkich funkcji co Unholy i wiadomo że pasek na górze będzie dziwnie wyglądał na innych stylach, ale dziwna by była sytuacja np. gdyby coś na Unholy się popsuło a wszystkie inne style są usunięte XD

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-06, 22:52   

Może więc damy jakiś dopisek na dole obok pola wyboru styli, że unholyBlue to styl zalecany i ma najwięcej funkcji?
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-07, 00:58   

Można tak zrobić.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-07, 04:16   

Akagahara bym zostawił. Ciemny ogólnie jest git, choć na co dzień tego stylu nie używam. Wywaliłbym natomiast SubSilver. Po co nam fabryczny motyw, który prezentuje się nijako? Do tego mi się osobiście kojarzy jedynie ze świeżo postawionym forum, na którym jest od kija roboty by to wszystko ogarnąć. A UnholyBlue używałem od zawsze i nigdy nie przełączyłem się na inny styl na dłuższy czas.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-07, 17:31   

Najczęściej korzystam z UnholyBlue.
Pamiętam też że bardzo mi się podobał styl świąteczny KSC, chyba był wzorowany na SubSilver ale ręki nie dam sobie uciąć.

Sam SubSilver zaś kojarzy mi się z betą forum XD
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-07, 20:39   

Ja akurat wolę subSilber od Akagahara. Zwykle jestem na unholyBlue, ale czasem jednak włączam subSilver.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-07, 21:10   

Ja cały czas używam domyślnego dla KSC stylu - UnholyBlue. Raz tylko z ciekawości przełączyłem na subSilvera. Sam subSilver kojarzy mi się z nowo postawionym forum, ale i tak go lubię :-). Poza tym subSilver ma też parę odmian.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2020-04-30, 20:40   

Teraz używam stylu SubSulver. No chyba że coś na nim nie działa, to przełączam na UnholyBlue.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.073 sekundy. Zapytań do SQL: 9