"Pierwsza czynność to dzielenie się opłatkiem metodą "każdy z każdym" (jak relacje w bazach danych)" - ZioPeng
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Czy założyć oficjalny świat dla KSC 3.0.?
Tak! ^^
 75%  [ 3 ]
Nie. Nie ma potrzeby. :/
 25%  [ 1 ]
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2019-01-04, 19:35   Oficjalny Your World of Text dla KSC 3.0.?

Nasza społeczność bawiła się na dwóch światach:
1. http://www.yourworldoftext.com/kenexspamcenter
2. http://www.yourworldoftex...KenexTextCenter

Myślę, że fajnie byłoby utworzyć nowy świat oficjalnie powiązany z tą edycją KSC. Na nowym świecie byłaby większa aktywność niż przy próbie wejścia na stary. Co o tym sądzicie?

Dla niewtajemniczonych:

Your World of Text to strona przypominająca nieograniczoną kartkę papieru, na której każdy może wpisać, co mu się podoba.

Adres strony: https://www.yourworldoftext.com/

Oprócz domyślnego świata można także tworzyć własne i korzystać z cudzych, dopisując go w pasku adresu np. https://www.yourworldoftext.com/siema

Można też założyć konto na stronie, rozwijając menu w prawym-górnym rogu i wybierając "More...." Jako zalogowany użytkownik, można zaklepywać dla siebie światy i nimi zarządzać przydzielając specjalne strefy.

EDIT
Temat już nieaktualny. YWoT założony. Więcej informacji: https://www.kscforum.ga/viewtopic.php?t=559
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 19:53   

Odczuwam silne przywiązanie do tej strony ze względu na to że właśnie poprzez Your World of Text w ogóle trafiłem na KSC ponad 5 lat temu

Jestem za, chociaż nie będzie stale aktywne to myślę że fajnie jakiś oficjalny trzeci świat zrobić, bo dwa poprzednie pomimo że są bardzo rozbudowane mogą być nieco przestarzałe i przeglądając je czuję się jak w jakimś miasteczku duchów xD
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:14   

Dla mnie to dobry pomysł, ale bym z tym poczekał. Póki co lepiej z miesiąc skupić się na forum. Jeszcze wszyscy opuszczą forum i przejdą na YWoT.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:19   

Sry, ale jestem na nie. Coś czuję , że po niedługim czasie i tak umrze ten YWoT, jakby został utworzony.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:20   

Gal napisał/a:
Jeszcze wszyscy opuszczą forum i przejdą na YWoT.


Raczej wątpię. Na YWoT jest za bardzo ograniczona możliwość dyskutowania. :3:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:37   

ZioPeng może mieć rację że YWoT szybko umrze. Może zamiast robić jeden oficjalny YWoT będziemy co jakiś czas zakładać nowy YWoT, np. z okazji Spam Party? Wtedy aktywność powinna być lepsza. Zobaczcie jak było ze starymi YWoT. Jak ktoś tworzył nowy, to na początku aktywność była duża, a potem spadała.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:44   

Można zrobić tak, że najnowszy YWoT jest tym oficjalnym, a starsze stają się archiwalne.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:50   

Ale żeby były pewne przerwy między kolejnymi YWoT. Jak ciągle będzie jakiś YWoT otwarty, to nie będzie takiego efektu że ruszyło coś, czego dawno nie było.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 20:53   

Gal napisał/a:
Ale żeby były pewne przerwy między kolejnymi YWoT. Jak ciągle będzie jakiś YWoT otwarty, to nie będzie takiego efektu że ruszyło coś, czego dawno nie było.


Też racja.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 21:16   

O tak, jestem za. :22: Świetnie się na YWoT bawiłem i zrobiłem nawet swoje legendarne Doodharmby. Chciałbym by YWoT zostało reaktywowane. :1:
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 21:20   

Rozumiem, że jesteś za tworzeniem co jakiś czas nowego YWoT i archiwizacją starych?
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-01-04, 21:45   

Raczej by zrobić jedno, nowe YWoT, a dwa poprzednie zarchiwizować.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 9