"Młodzi, piękni, atrakcyjni. Tacy są właśnie użytkownicy KSC!" - oczywista oczywistość
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Które z tych rzeczy warto wyświetlać w widoku tematu?
Ikony systemu i przeglądarki użytkowników (prawy-dolny róg wiadomości)
 12%  [ 2 ]
Data przyłączenia użytkownika pod avatarem
 12%  [ 2 ]
Lokalizacja pod avatarem
 18%  [ 3 ]
Ilość postów pod avatarem
 31%  [ 5 ]
Status online pod avatarem
 25%  [ 4 ]
Należy wszystkie wyłączyć
 0%  [ 0 ]
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2023-08-08, 20:27   Wyświetlane informacje w widoku tematu

Pokazywanie pewnych informacji w widoku tematu można włączyć lub wyłączyć z poziomu panelu administratora. Pomyślałem więc, że zapytam, które informacje uważacie za przydatne, a które lepiej byłoby schować, żeby zmniejszyć szum informacyjny.

Informacje spod avatara zawsze są dostępne w widoku profilu, więc nie jest tak, że te informacje przepadną. Po prostu nie będą na wierzchu.

Pozycje, które można przestawić:
-> Ikony systemu i przeglądarki użytkowników (prawy-dolny róg wiadomości)
-> Data przyłączenia użytkownika pod avatarem
-> Lokalizacja pod avatarem
-> Ilość postów pod avatarem
-> Status online pod avatarem
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-08, 20:39   

Wywalić moim zdaniem można na pewno przeglądarki, bo kto szczerze zwraca uwagę na to, z której przeglądarki i z systemu korzysta (my ass hurts when I see Windows 11 icon). Data przyłączenia to ciekawostka i w sumie może zostać. Dodam, że nie trzeba się kierować tym kto kiedy dołączył. Lokalizacja? Na co to komu? W dodatku raczej niewielu z nas by chętnie pokazywało swoją lokalizację, bądź przynajmniej miasto. Ja na przykład wolę by nikt nie wiedział. To kto ile ma postów to wygląda podobnie jak z datą dołączenia - może jak najbardziej zostać. Zresztą to jest w sumie bardzo spotykane na forach, przynajmniej pod avatarem. Status online - tu moja subiektywna opinia polegająca na tym, że niekoniecznie jest to potrzebne, ale też nie przeszkadza to wcale.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-08, 22:09   

Moim zdaniem mogłoby zostać tak jak jest. Część z tych informacji może nie jest przydatna, ale są jednym z elementów które tworzą ten specyficzny przemowy klimat, który tutaj bardzo lubię :D

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-08, 23:01   

Ja bym osobiście pod avatarem zostawił jedynie liczbę postów i status "online". Ten drugi jest przydatny, bo daje wskazówkę, czy jest sens poczekać chwilę na odpowiedź tej osoby, czy lepiej zajrzeć później. A ten pierwszy na forum spamerskim jest czymś w stylu trofeum. xD
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-08, 23:48   

Hmmm spośród z tych wszystkich rzeczy najbardziej jestem pewien, że można wyrzucić ikonki systemów/przeglądarek. Raczej jesteśmy dawno po różnego rodzaju wojnach i dyskusjach odnośnie tego który system i która przeglądarka są najlepsze i nic w sumie nie dodają.

Data przyłączenia jest zbędna bo zawsze można zajrzeć na profil, plus nie jest to tak by to był jakiś wyznacznik "hierarchii" w naszej społeczności. Pole "Skąd" lubię bo jest jedną z paru opcji samoekspresji, plus nie trzeba tam wpisywać faktycznej lokalizacji ale rzeczywiście może być zbędne (mimo to jednak w sumie bym zostawił). Ilość postów i status online koniecznie bym zostawił z tych powodów co podaliście -- ten pierwszy jest wyznacznikiem czegoś na forum spamerskim, zaś ten drugi przydaje się gdyż wiadomo czy być może zaraz ktoś może nam odpisać.
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-09, 01:47   

Aktualnie zastanawiam się nad kompromisem, w którym usunęlibyśmy datę dołączenia oraz informację o systemie i przeglądarce. Wtedy nadal zachowałby się klimat Przema, a szum informacyjny zostałby ograniczony o najmniej przydatne dane.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-09, 21:59   

Ja bym tak właśnie zrobił, te 3 rzeczy bym zachował. Zresztą z przeglądarką nie do końca działa - ja ten post wysłałem z Edge, a wyświetla się Chrome.
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-12, 12:21   

Cóż, ten skrypt nadal oferuje ograniczoną pulę przeglądarek mimo wszystko. :P
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-12, 17:48   

Aktualnie wyłączyłem info o przeglądarce i datę dołączenia pod avatarem. W razie czego, można to później zmienić. :123:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 10