"I nie wiem zupełnie dlaczego fora spamerskie to taka rzadkość. Przecież to taka dobra rzecz." - kredyty_suwalki
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Przesunięty przez: kenex
2023-08-16, 13:22
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2019-12-23, 22:17   Czego nie lubię w KSC :-(

Na forum Kenex Spam Center (czy tam Kenex Szpan Center - Centrum Szpanu), jako że jest to forum spamerskie, to nie mam za bardzo możliwości wykazania się jako Moderator. Bo są sobie użytkownicy (bo raczej ludźmi ich nie można nazwać, a przynajmniej ja tak twierdzę), które swoim działaniem przypominają boty i jako że piszą one jedynie w działach do spamu (a tam nie mogę ingerować w treść ich postów), to nie mogę wykorzystać swoich uprawnień. Wiem, że używać swoich uprawnień Moderatora mogę w spamie moderatorskim, a wręcz mogę ich tam nadużywać, no ale boty tam niestety nic nie piszą. Szkoda, trochę marnuję mój moderatorski potencjał.

Na większych forach, na których aktywność jest codziennie, mógłbym bez problemu takowe uprawnienia wykorzystać - oczywiście mam tu na myśli duże fora, na których się udzielam czy po prostu je lurkuję.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-12-23, 23:20   

KSC po prostu jest forum które nie wymaga zbyt przesadnej ingerencji moderacji i faktycznie większą działalność tutaj odgrywa tzw. back-end, czyli wszystkie style, skrypty, dodatkowe tagi, jakieś inne fajne elementy i tak dalej. Po prostu KSC jest bezkonfliktowe i nooo nie ma aż takiego ruchu by musiało być coś moderowane na bieżąco

Jeżeli faktycznie ci to przeszkadza to nie wiem czy najlepszym wyjściem nie byłoby rezygnacja z moderatora :| Nie wiem, opieram się na własnych osądach że ranga jakoś może sugerować przesadne moderowanie treści które moderowane być nie muszą (bo nie ukrywajmy, na KSC może zlamano regulamin z parę razy, z czego raz zanim jeszcze wprowadzono punkt o nadużywaniu tagu [nt]) W takiej sytuacji moderowanie może się wydawać niezbyt użyteczne i nie wiem czy zrzeczenie się dlugotrwale lepiej by wpłynęło

Ale to tylko moje takie przemyślenia na szybko jakby co, tak ogólnie to samemu ciężko mi się postawić w tej sytuacji bo nie jestem moderatorem xd
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-12-24, 17:07   

Nie no, już zostanę tym Moderatorem xP. I nie wiem, co masz na myśli , pisząc o stylach jako o odgrywających większą działalność w moderacji, bo, z tego , co wiem , to jest to tylko wygląd forum. A na KSC, ile razy został złamany regulamin , to już nie zliczę xP. Ach, i jeszcze jedyne, co moderowałem , to jakieś małe fora (np. SMWMods) czy serwery Discord (np. serwer SMWMods) i miałem coś takiego, że jak kogoś tam zmutuję/zbanuję, to zabiję jakieś 1/4 aktywności w tym miejscu xD. Moderując duże forum/serwer/cokolwiek innego , nie odczuwałbym czegoś takiego.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-12-24, 17:37   

Więcej moderatorów na KSC więcej niż jeden w ogóle nie trzeba moim zdaniem. xD
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-12-24, 19:34   

Na pierwszej edycji chyba było więcej nowych użytkowników i tam częściej trzeba była ingerować. Teraz jest spokój, wszyscy są ogarnięci, znają i szanują regulamin.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-12-25, 12:46   

Chodziło mi o to że przez ten rok zarządzanie forum ogranicza się do usprawniania stylów, dodawania emotek czy ewentualnie jakichś funkcji bo nie ma zbytnio co moderować gdyż jak Gal spostrzegł nie ma nowych użytkowników a wszyscy co są to są ogarnięci i przestrzegają regulamin

Jeśli chodzi o regulamin to być może niegdyś częściej zdarzały się nadużycia, ja jestem od końca 2013 i może aż tyle nie widziałem ale w ciągu tej edycji na kscforum.ga regulamin został złamany może z 2-3 razy
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-12-25, 19:14   

Oj na pierwszej edycji zdarzały się dość ostre przypadki. Jak ten spamer, który ciągle obchodził bana i trzeba było na jakiś czas wprowadzić rejestrację z aktywacją przez admina. xD
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.055 sekundy. Zapytań do SQL: 11