""Swędzi mnie gondola. Rękawiczki z peweksu. Lubię sadomaso świecą zapłonową." - ZioPeng"
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2021-01-02, 17:24   Telefony komórkowe

Bardzo ciekawe urządzenia na których można np. wejść na KSC.

Jaki masz telefon? Czy jesteś z niego zadowolony? Pisz tutaj, bo jeśli nie, to nie pisz.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-02, 20:49   

Nadal ten Huawei P10 Lite. Cóż... koszmarny aparat robiący koszmarne zdjęcia, koszmarnie krótko trzymająca bateria (choć przynajmniej wspiera szybkie ładowanie). Ogólnie często lubi się zacinać i zamyślać. Minecraft ledwo 20fps ogarnia. Do tego stare jak świat Micro USB. I jeszcze to pęknięcie wzdłuż ekranu i prawdopodobnie zepsuty slot na karty pamięci. Ten telefon ma już trzy lata i czas najwyższy zmienić go na nowy, ale czy mi się w końcu w tym roku uda? Tego nie wiem.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-02, 23:54   

Od grudnia 2017 Xperia XA1 Ultra. Nie narzekam na ten telefon. Nadal chodzi dobrze. Ładuje się szybciej w porównaniu do Xperii M2 Aqua i ma 6-calowy ekran, co cenię, bo lubię , gdy smartfony mają duże ekrany. Wejście na tym telefonie to USB-C. No i jeszcze metalowe krawędzie, co też jest fajne w tym telefonie. Do tego jeszcze szybka ochronna, która z jednej strony jest już dość mocno "nadgryziona".
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-03, 13:49   

Ja mam lg g5 od czerwca 2017. Telefon idealny to może nie jest (np. ma problemy z GPSem) ale ogólnie działa dobrze i jeszcze pewnie długo go bede używał xD Ma sporo funkcji na których mi zależy a nie zawsze są w nowych telefonach, np. wtyczka 3.5mm, slot na karty pamięci, wymienna bateria. Bateria nie trzyma jakoś super długo ale nie jest też tragiczna. Szybka która jest przed aparatem niestety lekko się porysowała i na niektórych zdjęciach to widać np. gdy mocno świeci słońce :V

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-03, 17:45   

Dude, też masz problemy z GPS? To witaj w gronie. xD

Nie raz musiałem zakreślać "ósemki" w powietrzu by w ogóle złapać łączność. To był właśnie powód dlaczego przeszedłem na Huaweia. XDDD
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-03, 20:05   

Tego gps'a można naprawić i raz mi się udało, ale jakoś po pół roku problem wrócił :V Mógłbym spróbować znowu ale GPS mi jest rzadko potrzebny więc na razie nie chce mi się xD

Poza tym Google nawet jakby chciało to nie może mnie namierzyć >:)

1254 7854 :D
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-03, 20:33   

Google pewnie da radę namierzać porpzez internet.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-01-03, 22:00   

Wiem, to był żart xD

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2021-04-03, 19:56   

Od kilku dni jestem posiadaczem nowego telefonu - Huawei P20. Dostałem go w prezencie można tak rzec. Ogółem jestem bardzo zadowolony. Bateria całkiem dobrze trzyma i bardzo szybko ładuje (od 35% do 100% w 1,5h), ekran i wygląd wprost przepiękny. Jest to monstrualna przepaść pomiędzy moim starym P10 Lite. Wszystko jest bardzo wyraźne. Na pojemność też nie mogę narzekać - 128GB, nie można natomiast jej rozszerzyć. Ekran ma jedynie małą wadę w postaci niebieskiej smugi, która mocniej pojawia się na ciemnym tle (na białym tle nie widać jej w ogóle). Jednak nie przeszkadza mi to. Dźwięk wydaje mi się nieco dziwny, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Minecraft działa bardzo płynnie, uciąga 60fps na far. Obecnie mam EMUI 9.1 i Androida 9 i czeka mnie jeszcze sporo aktualizowania. Jedyny w sumie minus telefonu to brak minijacka, ale istnieją przejściówki. Poza tym jest i USB-C, więc super. :2:

PS: A aparat to też ogromną przepaść. Naprawdę kawał dobrej roboty. :)
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 6