"Sam jesteś fajny!" - Mruczek
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Autor
Wiadomość
  Wysłany: 2019-02-28, 15:57   stare komputry


podajcie swoje typy starych dobrych komputerów, które działały i nie kazały się aktualizować bo tak system se zachciał
bo mogę.
Żarty ze mnie: a (bez ograniczeń)
 
Wysłany: 2019-02-28, 23:33   

Miałem dwa kompy. Jeden z XP, drugi z siódemką. Oba systemy się nigdy nie aktualizowały automatycznie, a siódemka i tak była spiracona i nie mogłem ściągać aktualizacji.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-03-01, 13:37   

Mam teraz kompa z win 10 i sobie wyłączyłem kompletnie windows update gpeditem, także nie mam żadnych aktualizacji
you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-03-01, 14:11   

Mój komp z 98 i później XP nigdy się nie aktualizował, bo nie miałem wtedy internetu xD
a w 7 miałem zawsze wybrane "sprawdzaj aktualizacje, ale pozwól wybrać czy je pobrać i zainstalować"
teraz na 10 jakoś udało mi się te aktualizacje zablokować tak że pobiera tylko gdy klikne w panelu sterowania że ma pobrać xD

1254 7854 ~ :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-03-01, 17:32   

Mój komp z XP był aktualizowany (gdy przy wyłączaniu kompa miałem info , że można zamknąć system i wtedy zainstalować aktualizacje , to godziłem się na tę opcję) , potem byłem z tym kompem w serwisie, chyba dlatego , że był zawirusowany i ogóle nie chciał się włączyć, i poprosiłem serwisanta , by zainstalował na nim Win 7, którego nie pamiętam , czy aktualizowałem. Zresztą ten Win 7 nie był długo zainstalowany na moim PC, bo wróciłem po krótkim czasie do Win XP - powodem był wolno działający Win 7.

Na laptopie oczywiście na początku, po pierwszym uruchomieniu, czekały mnie setki aktualizacji do zainstalowania. Oczywiście poczyniłem honory. Przez długi czas nic nie zmieniałem w ustawieniach Windows Update, aż do pewnego momentu... I nastała taka chwila , kiedy na moim lapku pobrała się aktualizacja KB3035583, a.k.a. GWX.exe , czyli narzędzie do aktualizowania mojego obecnego systemu (Win 7) do Win 10. Zainstalowała mi się ta aktualizacja , jednak pozbyłem się jej, potem chyba znowu się zainstalowała, aż w końcu ją ukryłem, mimo to znowu się pojawiła na liście. Na co w odpowiedzi... wyłączyłem aktualizacje i taki stan utrzymuje się do dzisiaj. Teraz mam od dość dawna laptopa z tzw. "tymczasowym systemem", czyli Win 7, którego zainstalowałem , żeby np. korzystać z neta, dopóki nie przywrócę wszystkich plików , które miałem przed formatem. A aktualizacje na nim są włączone.
\n
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-03-01, 19:17   

Ja tkwię nadal na April Update. W ogóle nie wyświetliło mi monitu o dostępności October Update. Może to i nawet dobrze, bo słyszałem że ta aktualizacja jest mocno problematyczna i niewiele osób ma Win10 z tą aktualizacją. Większość, w tym ja siedzi na April Update, które swoją drogą też mi trochę namieszało.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-03-01, 19:28   

Też siedzę na April Update, jeżeli wierzyć tym numerkom xD

you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2019-03-01, 23:24   

Tak, October Update ma numerek 1809. Poza tym April Update i tak dodaje jedną fajną funkcję jaką jest tworzenie folderów z ikonami w Menu Start na wzór Androida.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.061 sekundy. Zapytań do SQL: 6