"Pomarańcze." - ZioPeng
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Zamknięty przez: kenex
2023-08-16, 15:35
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2023-08-14, 14:28   Nowe działy spamerskie i zasady nabijania

Gdybym od nowa wymyślał zasady podziału na działy spamerskie, to chyba wyglądałyby one tak. xD

Spam NIEnabijany - nie wolno nabijać ani postów, ani tematów
Spam PÓŁnabijany - wolno nabijać posty, ale nie wolno tematów
Spam nabijany - wolno nabijać posty i tematy

Obecna blokada w spamie NIEnabijanym, że nie możesz odkopać tematu, w którym ostatnia odpowiedź należy do Ciebie, wydaje mi się zbyt ostra. Z drugiej strony jak ktoś by ponabijał tematy w nabijanym, można oznaczyć wątki jako przeczytane z tego działu, nie tracąc rzeczy z innych działów - więc byłoby wygodniej. Pozwoliłoby to rozpocząć dyskusje nad poluzowaniem limitu nabijania tematów (pamiętam ze spam.phorum, że dawało frajdę xD).

Wprowadzenie tej zmiany wymagałoby bardzo dużo pracy, bo wiele innych działów, regulaminów i poradników bazuje na obecnym podziale. Więc może nie ma sensu. Może lepiej po prostu dodać dział w celu nabijania tematów np. Spam SUPERnabijany.

Zapraszam do dyskusji. :29:
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:34   

Myślę, że to dobry pomysł. Obecny zakaz co do spamu nienabijanego jest faktycznie dość surowy i trochę niepokojące jest pisanie w tym dziale xD Jakby zmienić zasady w standardowych działach, to zmieniłbym zasady i w Gal Spam Center, żeby ujednolicić.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:36   

Pomysł dobry, ale zastanawiam się co byłoby z tematami w spamie PÓŁnabijanym - może niektóre zostały tam założone właśnie dlatego, że nie wolno nabijać.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:38   

mruczek napisał/a:
Pomysł dobry, ale zastanawiam się co byłoby z tematami w spamie PÓŁnabijanym - może niektóre zostały tam założone właśnie dlatego, że nie wolno nabijać.


Myślę, że jak znajdzie się coś ewidentnie zakładane z taką myślą, można zawsze przenieść. :2:

EDIT: Można w zasadzie z automatu wszystko przenieść o dział wyżej. Spam nabijany byłby czystą kartą, by zalać go nabijanymi tematami. xD
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:46   

Tak, chyba bym przeniósł o dział wyżej, może poza nabitymi tematami z obecnego nabijanego - to niech zostanie w nowym nabijanym.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:50   

Gal napisał/a:
Tak, chyba bym przeniósł o dział wyżej, może poza nabitymi tematami z obecnego nabijanego - to niech zostanie w nowym nabijanym.


Też myślę, że tak będzie najlepiej. :1:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:50   

Jestem za. Obecny opis działu Spam PÓŁnabijany był od zawsze dla mnie trochę niejasny i fajnie, że nowa koncepcja tą niejasność w końcu rozwieje. Co do tego odkopywania Spamu NIEnabijanego to może byśmy wprowadzili coś w rodzaju limitu czasowego żeby odkopywanie tematu pod swoim własny postem mogło być możliwe tylko po upływie jakiegoś czasu, np. miesiąca.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 14:58   

Doodoxing napisał/a:
Co do tego odkopywania Spamu NIEnabijanego to może byśmy wprowadzili coś w rodzaju limitu czasowego żeby odkopywanie tematu pod swoim własny postem mogło być możliwe tylko po upływie jakiegoś czasu, np. miesiąca.


Jeśli zmienimy zasady działów, to przestanie być problemem, bo w spamie NIEnabijanym możnaby pisać posta pod swoim postem (jedynie nie możnaby nabijać). No chyba, że dodalibyśmy dział analogiczny do obecnego spamu NIEnabijanego. :177:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 15:00   

Tylko jak go nazwiemy? Może Spam JEDNOpostonarazowy? xDDDDD
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 15:03   

Doodoxing napisał/a:
Tylko jak go nazwiemy? Może Spam JEDNOpostonarazowy? xDDDDD


Na razie chyba można sobie dać z tym spokój. Jeśli podobny dział okaże się potrzebny, może ktoś go założyć w działach użytkowników. :3:
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 15:04   

Ten Spam NIEnabijany zawsze mi się kojarzył z taką restrykcyjnością, takim odstępstwem od spamerskiej reguły. Przez to trochę w sumie niechętnie tam zakładałem tematy. xD
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 20:02   

Jeśli dzisiaj i jutro nie pojawią się protesty, pojutrze zostaną wprowadzone zmiany.

1. Nowe zasady nabijania (wyjaśnione w pierwszym poście).
2. Przeniesienie postów o dział spamerski w górę (np. z PÓŁnabijanego do NIEnabijanego).
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 20:37   

Rozumiem, że dla nabitych tematów robimy wyjątek i zostają w nabijanym?
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-14, 20:39   

Gal napisał/a:
Rozumiem, że dla nabitych tematów robimy wyjątek i zostają w nabijanym?

To się zgadza.
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-15, 15:07   

Miałem wczoraj napisać ale wywaliło mi prąd i zapomniałem xd

Hmmm faktycznie ta zasada niejako "blokująca" odkopywanie tematów w spamie nienabijanym była trochę przeszkodnicza pod tym względem chociażby. Z drugiej strony jednak mnóstwo tematów w spamie półnabijanym jest z tego względu, że nie można było tam nabijać, więc jak najbardziej popieram aby je przenieść do nowego spamu nienabijanego jeśli wprowadzona zostanie taka potencjalna zmiana.

Jakoś nabijanie tematów nigdy nie było szczególnie popularne więc jestem zaskoczony że w taką stronę jest zamiar to poprowadzić (szczególnie że nadal obowiązuje limit nabitych 15 tematów dziennie) ale być może jak zostanie to tak rozegrane może zyskać na popularności. Aczkolwiek nabijane tematy są jednak cięższe do zignorowania bo zajmują miejsce na liście nieprzeczytanych tematów jednak.
Angelfrost
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-15, 18:14   

Cytat:
Jakoś nabijanie tematów nigdy nie było szczególnie popularne więc jestem zaskoczony że w taką stronę jest zamiar to poprowadzić (szczególnie że nadal obowiązuje limit nabitych 15 tematów dziennie) ale być może jak zostanie to tak rozegrane może zyskać na popularności. Aczkolwiek nabijane tematy są jednak cięższe do zignorowania bo zajmują miejsce na liście nieprzeczytanych tematów jednak.


Myślę, że to akurat będzie na plus dla niezainteresowanych. Można oznaczyć jako przeczytane jedno forum. Obecnie jak masz miejsce do nabijania, od razu w pakiecie dostajesz oba typy (i wątki i posty).

EDIT: Zmiany weszły w życie. Temat zamykam.

Ogłoszenie: Nowe zasady nabijania!
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 11