"GIMP to dobry program" - Doodoxing
Możesz nabić dziennie max. 15 tematów i dowolną liczbę postów
Bezpieczne forum do spamowania - nabijaj posty, zareklamuj swoją stronę, dołącz do społeczności.
- - -
Uwaga!
Twoja przeglądarka nie obsługuje CSS Grid
Strona nie będzie się wyświetlać poprawnie :(
Wybierz inny styl na stronie głównej forum (pod listą forów)
lub zaktualizuj przeglądarkę (Firefox 52+, Chromium 57+, Opera 44+)
Ogłoszenie
Znacznej zmianie uległy zasady dotyczące nabijania! Więcej informacji w tym temacie.
Autor
Wiadomość
Wysłany: 2023-08-06, 23:56   Jaką kolorystykę lubisz najbardziej?

Jaką kolorystykę lubisz najbardziej?

Ja osobiście bardzo lubię, gdy kolorystyka stawia duży akcent na turkus, niebieski i fiolet. No i - wbrew stereotypom płciowym - nie przeszkadza mi różowy. Czasem jest wręcz fajny dla mnie.

Miło mi się patrzy np. na



Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-07, 00:18   

Ja lubię połączenia wielu odmiennych kolorów. Mogą być i jaskrawe i ciemniejsze (np. zieleń butelkowa + granat + bordo), ale raczej wolę jaskrawsze. Chyba szczególnie lubię połączenie żółty + fuksja + turkusowy, jeśli już mam coś wskazywać





Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-07, 00:24   

Dla mnie najgorsze są połączenia: zielonego i różowego, zielonego i czerwonego oraz czerwonego i niebieskiego. Praktycznie ze sobą nie współgrają takie kombinacje kolorów moim zdaniem.
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-07, 00:51   

Gal napisał/a:
Ja lubię połączenia wielu odmiennych kolorów. Mogą być i jaskrawe i ciemniejsze (np. zieleń butelkowa + granat + bordo), ale raczej wolę jaskrawsze. Chyba szczególnie lubię połączenie żółty + fuksja + turkusowy, jeśli już mam coś wskazywać


Dość psychodeliczne te kolory :D

Ja lubię taką kolorystykę, gdzie elementy są białe i zielone, a tło szare (albo szare z lekkim odcieniem zieleni).



Z jasnych styli podoba mi się kombo białe tło + odcienie brązu i zieleni.

Np. styl SubTrail:

1254 7854 :D
  
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-07, 21:57   

Biały i zielony dobrze ze sobą współgrają. :D
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-08, 19:29   

Hmmm z jednej strony lubię czerń, a z drugiej strony lubię też pastelowe kolory, jak np. różowy, jasny fiolet, jasnoniebieski, jasnobeżowy/ecru. Moim ulubionym kolorem jest fioletowy ale mam wrażenie dość ciężko sprawić by dobrze współgrał z innymi kolorami więc zazwyczaj jak już wolę różowy gdyż jest znacznie bardziej przystępny pod tym względem.

W naturze to lubię zieleń bardzo jest taka kojąca. Lubię jak np. trochę popada deszcz bo wtedy trawa i drzewa są zielone (niestety w mojej okolicy nie ma za dużo opadów więc trawa przeważnie jest bardzo zżółkła i sucha). Tym bardziej w lesie gdy ta zieleń stanowi praktycznie cały krajobraz ^^

Z kolorystyki w interfejsach to nie mam jakichś mocnych preferencji, byle kolory były zbalansowane i ładnie ze sobą współgrały. Lubię fioletową kolorystykę ^^ jak dobrze się komponuje z resztą interfejsu. Swego czasu bardzo lubiłem kolorystykę na stronie css-tricks.com, jednak jakiś czas temu zmienili kompletnie styl i teraz jest dość monochromatyczna w porównaniu do tego co było wcześniej :| (wcześniej był dość mocny granat z pomarańczowo-czerwonymi akcentami)

you're a rock 'n' roll suicide
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-08, 20:42   

Dodam że jakbym miał wybierać pomiędzy czarnym+niebieskim a czarnym+zielonym to zdecydowanie i bezapelacyjnie bym wybrał to drugie. Może to ze względu na to, że zielony to mój faworyt. :3
-|@=@, -|@=@ ^ [~||@|>~,
=<_ ;@ :{##{^ =@&@,
=<_ _&{:])> [|~_~|:@->
_ =~&;~-{ ^]}@&)@ [@|"_@.
@)~ =~#[ /{",
_ _{/:>@(@/> ^@)"_@ "@)@ ;{",
^ &_>~; ({}@);>~ #_[<|/<=@,
@_ ^ ({;"< #">@;~ />~#(@ )>(^>&<=@.
[...]
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Wysłany: 2023-08-13, 19:42   

Doodoxing napisał/a:
Dodam że jakbym miał wybierać pomiędzy czarnym+niebieskim a czarnym+zielonym to zdecydowanie i bezapelacyjnie bym wybrał to drugie. Może to ze względu na to, że zielony to mój faworyt. :3


Jeśli jest taka możliwość to też często tak robię :D Ale żeby takie kolory mi się nie znudziły to czasem wybieram inne.

1254 7854 :D
Żarty ze mnie: b (z umiarem)
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



KSC może umrzeć, ale pamięć po nim pozostanie na wieki!
Designed by UnholyTeam (v2.2-mod)
phpBB by Przemo (c) 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 7