kenex Kontekst 23 czerwca 2026 znalazłem subreddit r/DefendingAIArt. Z większością obrazków bardzo się nie zgadzam, ale zamieszczam je w celach archiwizacyjnych. Przydają się w dyskusji, jak może wyglądać propaganda pro-AI. Moje podejście do sztuki AI można poznać na MiauBlogu we wpisie Co bym wolał zamiast gen-AI. Galeria Kliknij na obrazek, by go powiększyć.